קארטינג על הדרך     

מתחם הקארטינג

בזמן שאתם מעצבים את ישבנכם בצורת כורסא, ולעיתים יוצרים לעצמכם פעילות ספורטיבית על ידי הליכה למקרר, יש כאלו שנעים מהר יותר מהרוח. קוראים להם נהגי הקארטינג, חובבים או מקצוענים, ששורפים את המסלולים השונים שפזורים בכל רחבי הארץ. רוצים גם אתם להצטרף לחוויה המלהיבה? מתחמי קארטינג רבים ישמחו לקבל אתכם.

 

ברוכים הבאים לספורט הכי מהיר שיש. בשקט בשקט הפכה ישראל למעצמה קטנה של הספורט המוטורי הממכר ולא מעט מתחמי קארטינג מחכים לכם ברחבי הארץ, אבל קארטינג על הדרך יש רק אחד. מתחם הקארטינג מציעי פעילות לכל המשפחה, וזו לא קלישאה. בעזרת "קארטים" (הכינוי של המכוניות הקטנות) שמיועדות לילדים וגם לגדולים, גם הם יוכלו ליהנות מהפעילות התוססת. היעדר ניסיון זה ממש לא תירוץ, כי כדי לנהוג במהירות בין פיתולים וצמיגים, לא צריך לדעת יותר מדי.

 

 

במסלול עצמו מחכה לכם בממוצע 250 מטרים של דרך, המורכבת לרוב מ-6-8 פניות ועיקולים, כאשר כל שאר הדרך, פחות או יותר, ישרה. מתחם הקארטינג הוא מסוג "שומאכר", עם נפח מנוע של סביב 200 סמ"ק ויכולת הגעה למהירות של למעלה מ-40 קמ"ש (וברכב קארט, תאמינו לנו, שזה מהיר בטירוף). את המסלול אפשר לצלוח בעזרת טורנירים ותחרויות שונים שיארגנו לכם מנהלי המתחמים.

לפני שאתם מכתתים את רגליכם לכיוון שלנו נזהיר מבעוד מועד: העניין ממכר. זה מתחיל מ"אימא, בואי רק פעם אחת", נמשך ב"רותי, בוא נפנק את הילד. זה יום ההולדת שלו", ומסתיים בנטישת האישה פעם בשבוע לטובת מרוצים עם החבר'ה. מיותר לציין כי מתחמ הקארטינג עומד בכל תקני הבטיחות.

אז בואו להכניס קצת אקשן לחיים... מתחמי קארטינג בישראל – נותנים גז ומתחילים להתרגש.

 

צור קשר

...